Farmasi Aynısefa Yağı

Doğal mucize Farmasi Aynısefa Yağı’nın en saf hali şimdi DR.C.TUNA %100 Aynısefa Yağı olarak sizinle. Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş en yoğun nemlendirme bakım ve koruma etkisi için geliştirilmiştir. DR.C.TUNA %100 Aynısefa Yağı, özel damlalığıyla yoğun uygulamalar için kolay kullanım imkanı verir. Aynısefa Yağı ihitiyaç duyduğunuz her an kullanabiirsiniz. Özellikle makyaj öncesi cildi nemlendirir ve pul pul görünümü ortadan kaldırır.

Aynısefa bilindiği gibi çiçek familyasına ait bir bitkidir. Büyük bir papatyayı andıran bu bitkinin  cilt sağlığı  açısından önemlidir. Bu bitki ülkemizde de bol şekilde üretilmektedir. Aynısefa bitkisinden elde edilen bu yağın birçok bitkisel gibi faydaları vardır. Bu yağ sayesinde hem vücudunuza masaj yapabilirsiniz hem de birçok cilt probleminize çözüm bulabilirsiniz.

Öyle ki bu yağ sayesinde birçok insan cildinde tıbbi ilaçlarla bile geçmeyen sorunları kolaylıkla geçirmiştir. Bu yağı genç yaşlı, küçük büyük, kadın erkek herkes kullanmaktadır. Fakat bu kullanımlarınızda dikkat etmeniz gereken en önemli şey doz miktarı ve kullanım şeklidir.

Aynısefa Yağı Faydaları

Bu yağın cilde, ciltteki sivilce, siyah nokta gibi görüntüyü etkileyen ve bizlere son derece rahatsızlık veren sorunların önüne geçmede kullanılmaktadır. Bu yağın aynı zamanda temizleyici özelliği de bulunmaktadır. Yani bakterileri kısa sürede öldürerek sizleri enfeksiyon risklerinden korur. Aynısefa yağı işinize yaz aylarında çok fazla yarayabilir.

Sizleri yaz aylarının yakıcı güneşinden koruyarak, güneşin zararlı ışınlarının deriye zarar vermesini önler. Aynı zamanda aynısefa yağı kuru cilt probleminden dolayı oluşan kaşıntıları bir nemlendirici etkisi göstererek en aza indirir. Hatta belli kullanımlardan sonra hiç kaşıntı oluşmaz. Bu yağı temiz ve kuru cildinize masaj yöntemi ile iyice yediriniz. Bu şekilde stresinizin üzerinizden gitmesine etki ederek sizleri rahatlatır.

  • Farmasi Aynısefa Yağı Tahriş olan ciltleri onarır.
  • Güneş ışınlarına karşı cildi korur.
  • Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler.
  • Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır.
  • Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendirici özelliği vardır.
  • Kan dolaşımı sorunları ve adet ağrılarına, cilt çatlamalarına iyi gelir.
  • Yaraların derinlemesine temizlenmesini ve daha çabuk kapanmasını sağlar.
  • İltihap belirtilerini azaltır ve lokal kan dolaşımını iyileştirir.
  • Diğer dezenfektan ürünlerinden farklı olarak cildin doğal savunma gücünü azaltmaz.
  • Bunlar dışında varis, egzama, sivilce, mantar, pişik, isilik ve döküntü gibi cilt problemlerine de destekleyici ve yardımcıdır.