Farmasi Aynısefa Kremi

Farmasi güvencesi ile satılan Dr. Cevdet Tuna aynısefa krem balsam, doğal bitki özlerinden yapılmaktadır. İçerisinde bulunan vitaminler sayesinde ciltlerin sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayan ürün, sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır. Aynısefa krem balsam cilt sorunlarınıza yardımcı olur.  Günlük kullanıma uygun olup insan sağlığına zararlı maddeleri içerisinde barındırmamaktadır. Cilt kremi olarak bilinen ve yaygın bir kullanım alanına sahip olan aynısefa krem balsam, Farmasi kozmetik firmasının kataloğunda yer almaktadır.

Aynısefa Kremi Faydaları

Cilt bakımında kullanılması gereken en mantıklı ürün olan Dr. Cevdet Tuna aynısefa krem balsam, aynısefa bitki türünden elde edilmektedir. Cilt tedavisinde oldukça önemli bir yere sahip olan aynısefa krem balsamı, cilt yüzeyinde oluşmuş olan güneş yanıklarını, içeriğinde bulunan bitkisel özler ile kısa sürede tedavi etmektedir. Ayrıca, cildinizde bulunan deformasyonları iyileştirmekte ve yeni yaraların oluşmasını engellemektedir. Sağlık sektöründe kullanılan ve cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği kanıtlanan kremin diğer bir faydası ise, vücutta oluşmuş yaraların, çatlakların, kesik izlerinin ve lekelerin kaybolmasını sağlamaktadır. Aynısefa krem balsamın hem bayan hem de erkekler tarafından kullanılmasının en büyük sebebi ise, cildi onarıcı özelliğinin olmasıdır. Ciltler tarafından oldukça hızlı emilir ve etkisini çabuk gösterir.

  • Hamilelik sonrası oluşan çatlakların kaybolmasına yardımcıdır.
  • Ciltte oluşan çilleri gidermeye yardımcı olur.
  • Cildin nemlendirilmesini ve vitamin ihtiyacının karşılanmasını sağlar.
  • Olumsuz hava şartlarının yaratacağı hasarları engeller.
  • Sedef, kaşınma ve ciltlerde oluşan güneş yanıklarının giderilmesi konusunda oldukça başarılıdır.
  • Krem vücudunuzun herhangi bir bölgesinde oluşmuş ağrılara ve eklem rahatsızlıklarına karşı da iyi gelmektedir.
  • Mantar gibi istenmeyen bakterilerin cildinizden uzaklaştırılmasında etkilidir.
  • Düzenli kullanımlarda, ciltlerdeki yara ve kesikleri onarmasının yanında cildinizin temizlenmesini de sağlamaktadır.
  • Cildin parlak görünmesi konusunda başarılı olan Dr.C.Tuna aynısefa krem balsam, sivilce ve sivilce izleri gibi istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Aynısefa Kremi Nasıl Kullanılır?

Dr. Cevdet Tuna aynısefa krem balsamın kullanımı ise, elinize aldığınız bir miktar kremi, dairesel hareketler ile cildinize sürmenizdir. Krem, kaşındırma, yanma ve herhangi bir rahatsızlık hissi uyandırmamaktadır. Bu krem sayesinde, cildiniz ilk parlaklığına kavuşacak ve yumuşayacaktır.

Kuru cilt türlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Farmasi kozmetik ürünleri kataloğundan ürünü satın alabilir ve cilt bakımınızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.