Farmasi Dr. C. Tuna Masaj Jeli

Çalışma şartlarının gün geçtikçe zorlaşması her ne kadar kişinin kendisine gün içerisinde vakit ayırmasını zorlaştırsa da bu süreçte özellikle masaj uygulamaları ile günün yorgunluğunun atılması mümkündür.

Masaj jeli olarak tercih edilen birçok ürün piyasada farklı satış rakamları ile insanların beğenisine sunulsa da her birinin aynı başarılı etkiyi gösterdiğini söylemek mümkün değildir. % 100 yerli sermaye olmasının avantajını kullanarak muadil ürünlere nazaran çok daha uygun fiyatlı ürünler satışa sunan Farmasi masaj jeli konusunda çok başarılı ürünler geliştirmiştir. Bunlardan birisi de henüz yeni Farmasi Katalog detaylarında yer alacak Farmasi Dr. C. Tuna Masaj Jeli olarak bilinmektedir.

Nanenin faydaları arasında rahatlatıcı etkisi ilk sıralarda yer almaktadır. Ürünün geliştirilmesi esnasında nanenin bu özelliklerinden yararlanılmış ve formülü aloe vera yağı, okaliptüs yağı ve badem yağı ile çok daha fazla etkili olabilmesi için geliştirilmiştir. Ürün içeriğinde herhangi bir kimyasal olmaması sayesinde sınırlandırma olmadan gün içerisinde rahatlamak için ihtiyacınız olduğu anda masaj uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün formülleri sayesinde nemlendirici özellik göstermektedir. Ürünün nemlendiriyor olması masaj yapılan bölgenin yumuşamasına ve rahatlamasına olanak tanımaktadır. Ürünün paketlenmesi esnasında kullanışlı ve küçük bir gürgen ahşap kutu tercih edilmesi kişinin masaj jelini her zaman yanında taşıyabilmesine olanak sağlamaktadır. Estetik anlamda da görenlerin ilgisini çekecek ahşap kutu çok kullanışlıdır. Kutunun muadil ürün paketlenmesinden çok farklı bir sonuç ortaya çıkarması nedeniyle kıyafetlerinizde herhangi bir kirlenmeye neden olmayacağı da ekstra avantajlıdır. Kutusu sayesinde masaj jeli kıyafetlerinizde iz bırakmayacak, yağlanmaya neden olmayacaktır.

Nasıl kullanılır?

Farmasi Dr. C. Tuna Masaj Jeli muadil ürünlerden çok daha uygun fiyatlara satışa sunulması nedeniyle dahi tercih edildiğinde kullanım avantajları açısından farkları net bir şekilde anlaşılacaktır. Ürün içeriğinde koruyucu alkol ve reklendirici parfüm bulunmamaktadır. Ürünün kullanımı kişi gerek duydukça sürdürülebilir. Vücutta uygulamak istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle hafifçe masaj yaparak uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz.