Farmasi Sarımsak Yağı

Konsantre formülü ile daha da güçlendirilmiş Dr. C. Tuna Konsantre Canlandırıcı Saç Bakım Yağı, koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saçlar için bakım sunar. Ayçiçek Yağı, Tatlı Badem Yağı, mineraller ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. Kolay durulanabilen bu mucizevi yağ, saç derisinin ve koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saç uçlarının canlandırılmasına yardımcı olur. Saçınız ışıl ışıl, canlı ve parlak görünür.

Faydaları Nelerdir?

  • Ürün serisi zayıf saçlarda derinlemesine bakım sunmaktadır. Uygun fiyatlı olması nedeniyle dahi tercih edebileceğiniz ürünün düzenli kullanımda muadillerinden çok daha iyi sonuçlar çıkardığını göreceksiniz.
  • Sarımsak ve Capixyl etkisi birleştiğinde ortaya çıkan güçlü formül saç tellerini kökten uca besler ve korunmasını sağlar.
  • Saçlardaki hasar gören bölgeleri tespit ederek onarılmasını sağlar. Bu şekilde koparak dökülme sorunu ortadan kalkmış olacaktır.
  • Seride bulunan maske ile zayıf saçların güçlenmesine yardım edilir. Maske saçları ağırlaştırmadan bakım yapar.
  • Konsantre sarımsak yağı ile saçlar her zamankinden daha parlak ve canlı görünecektir.
  • C. Tuna Vitalizing Sarımsak & Capixyl Serisi yıpranan ve matlaşmış olan saçların bitkisel bir çözümle yeniden canlandırılması için çalışılır.
  • Seride yer alan sabun saç temizliğinin kolay ve saça zarar vermeyecek şekilde yapılmasını sağlar. Bunu ilk kullanımdan itibaren dahi kolaylıkla fark edebilirsiniz. Düzenli kullanım sonrasında ise saçlarınızın hayalinizden çok daha ötede olacağını göreceksiniz. Sahip olduğu hoş koku ve ipeksi formülüyle ekstra bir yumuşaklık hissettirecektir.

Nasıl Kullanılır?

Önce saç uçlarına, sonra saç derisine banyo öncesi masaj yaparak uygulayın. 30 dakika saçınızda beklettikten sonra Sarımsak ve Capixyl Canlandırıcı Şampuan ile yıkayın. Daha etkili sonuç almak için haftada 2 kez uygulayın ve Sarımsak Capixyl Canlandırıcı Maske ile saç bakımınızı tamamlayın.