Farmasi Sarımsaklı Şampuan 

Sarımsağın faydaları kanıtlanmış ve yüzyıllardır her derde dava bir antibiyotik olarak sağlık için kullanılmaktadır. Sarımsak CAPIXYL teknolojisi ile saç, cilt ve vücudumuz için şifa dağıtan bir reçetedir. Sarımsak şampuanları diğer şampuanlara nazaran saçlara karşı daha faydalıdır ve kanıtlanmış hiçbir yan etkisi yoktur. Saç derisinde oluşan egzama gibi hastalıklara karşı sarımsak şampuanı fayda sağlar. 

Farmasi Sarımsaklı Şampuanı saç kıran tedavisine karşıda olumlu sonuçlar sağlamaktadır. Sarımsak yüzyıllardır saç kıran tedavisinde kullanılan bir bitkidir. Saç kıran üzerinde sağladığı başarı da kanıtlanmıştır. Farmasi Sarımsaklı Şampuan ‘ın içeriğinde A, B, C vitaminleri, kükürt, selenium ve alicin gibi sağlığa faydalı bir çok madde barındırmaktadır. Sarımsağın saçlar üzerinde yarattığı etkiler yüzyıllardır bilinmektedir. Sarımsak ve sarımsak şampuanı saçları her türlü zararlı etkenlerden koruyarak güçlenmesini sağlar. Bu nedenle
için kullanılabilecek en doğal ve yararlı bakım ürünü Farmasi Sarımsak şampuanıdır.

Faydaları Nelerdir?

  • Saçları uzatma
  • Saç dökülmesini engelleme ve saçları gürleştirmek için kullanılabilmektedir.
  • Sarımsak şampuanından en etkili sonucu alabilmek için en az 3 ay boyunca düzenli kullanılması gerekir. 3 aylık düzenli kullanımlarda hücreleri yenileyerek fark kısa sürede gözle görülecektir.

Nasıl Kullanılır?

Farmasi Sarımsaklı Şampuan ‘ı ıslak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. İyi bir sonuç için günlük kullanımı uygundur.