Farmasi’ye üye olurken T.c. kimlik numarası girme zorunluğu vardır. 29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete’de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu sebeple Farmasi Tc ile giriş yapabilirsiniz.

Farmasi TC İle Giriş

Farmasi TC İle Giriş

Farmasi TC ile giriş yapılması noktasında firmanın resmi ana sayfası yani farmasiint.com üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. Sisteme Farmasi Üyelik esnasında vermiş olduğunuz TC kimlik numarası ve sisteme kayıt ettiğiniz cep telefonu numarasına gönderilen şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Bunun için ana sayfaya ulaştığınızda en üstte yer alan Giriş Yap seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Giriş Yap seçeneğine tıklamanız sonrasında belirttiğimiz verilerin ilgili panele girilmesi sizlerin alt üyelerinizin durumunu, prim hak edişlerinizi ve sipariş ekranınıza ulaşmanız açısından yeterli gelecektir. Şifre ile ilgili problem yaşamanız durumunda ilgili ekranda Şifremi Unuttum seçeneği ile şifre talebinizi otomatik olarak iletebilirsiniz.