Farmasi Katalog

Kapınıza kadar gelen katalog tamamen birinci kalite baskı tekniği ile hazırlanmış içinde kozmetik, cilt bakımı ve kişisel bakım, bebek bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, sağlıklı yaşam, oto temizlik ürünlerine kadar her ürünün yer aldığı tanıtıcı ve bilgilendirici geniş bir katalogdur.

Farmasi %100 yerli Türk markası helal kozmetik satan bir network marketing (doğrudan satış) markasıdır. Ürünlerini katalog ile danışmanlardan alabilir yada kendiniz danışman olarak indirimli ürün alıp satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürünlerin isimleri ve görselleri dışında Farmasi ürünlerin içeriğine ve neye iyi geldiğine dair bilgilere ekstra dikkat eder. Farmasi ürünleri tanıtırken kullanıcı yorumları, ürün hakkındaki doktor tavsiyesi gibi notlara ayrıca dikkat eder. Bakarken sıkılmayacağınız, capcanlı renklerle basılmış, harika ve orijinal tasarımlara sahip ürünlerin resimleri ve bilgilerinin olduğu harika bir katalogdur.

Farmasi Online Katalog

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor.

Doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren Farmasi'de katalog girişimcinin dükkanıdır. Online katalog ise her daim yanımızda taşıdığımız telefon, tablet veya bilgisayardan erişilebilen online dükkan görevi görmektedir.

Dr, Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında temelleri atılan Farmasi markası, 2000'den fazla ürün çeşidiyle her geçen gün ürün gamına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Makyaj malzemelerinden, kişisel bakım ürünlerine, saç bakım malzemelerinden parfüm ve gıda takviyelerine kadar birçok ürün çeşidine sahip olan markanın, İstanbul Ömerli'de bulunan tesislerinde, dünya standartlarına uygun içeriklerde üretim yapılarak satışa sunuluyor.