Üye Ol

Farmasi Üye Ol

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

İlgilendiğiniz

Farmasi’ye üye olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli şekilde satın almak için doğru adrestesiniz! Farmasi üyelik formunu doldurarak Farmasi ailesine katılın.

Farmasi kozmetiğin zengin ürün seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün. Aradığınız her şey Farmasi’de sizleri bekliyor!

Bakımdan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden parfümlere, aksesuarlardan gıda takviyelerine kadar birbirinden yenilikçi ürünleri katalog fiyatından %40 daha indirimli satın almak için üye olabilirsiniz.

Farmasi Üyelik

Farmasi online üyelik formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilirsiniz. %100 Türk sermayeli, kendini tavsiye ettirmeyi başaran Farmasi'de kazanmak çok kolay! Sizde kazanan olun! Hemen sizde avantajlardan yararlanın.

Farmasi size sadece indirimli, avantajlı bir alışveriş fırsatı sunmuyor! Aynı zamanda kariyer fırsatı da sunuyor. Farmasi ailesine katılın! Kariyer basamaklarını tırmanarak kendinize özgür bir iş fırsatı tanıyın!

Biz Farmasi BAŞ-ARI ekibi Türkiye'nin her yerindeyiz. Bu yolda asla yanlız kalmayacaksınız. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar edinmek için bunların yanında gelir sahibi olmak için ekibimize katılın.

Üyelik için istenen ön bilgiler sitemizde yer alan üyelik formunda olduğu gibidir. Ön başvuru için üyelik bilgilerini girdikten sonra formu gönder butonuna tıklayarak mesai saatleri içerisinde size dönüş yapılmasını bekleyin. Bilgilerinizi eksiksiz girdiğinizden emin olun.

Farmasi Üyelik Hakkında

Farmasi üyelik hakkında sıkça sorulan sorular hakkında aytılı bilgileri sizler için bir araya getirdik.

Farmasi üye olunca ne oluyor?

Farmasi'ye üye olunca anında ürünleri %40 indirimli satın alarak, kullanırken kazanmaya başlıyorsunuz. Her ay fırsatlar, kampanyalar ve hediyeler kazanmaya başlıyorsunuz. Ayrıca ekip kurarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Farmasi üye oldum katalog ne zaman gelir?

Sitemiz üzerinde yer alan üyelik forumunu doldurduktan sonra girişimcilerimiz sizinle irtibata geçerek üyeliğinizi aktif edecektir. Üyelik aşamasında vereceğiniz adres bilgilerine 1-2 gün içinde Farmasi katalogu kargo ile gönderilir.